خانه / درباره ما

صنایع شیمیایی توحید در سال 1364 با استعانت از درگاه خداوند متعال توسط آقایان غلام ، محسن و علی آذربیک در زمینی به وسعت 25000 متر مربع و با زیر بنای 2500 متر مربع احداث گردید و فعالیت خود را در زمینه تولید سولفور ، سولفات و هیدروسولفور سدیم تحت پوشش وزارت صنایع آغاز نمود . مالکیت کارخانه در ابتدا به صورت حقیقی بوده و در سال 1389 به صورت حقوقی تبدیل و نام آن از صنایع شیمیایی توحید به شرکت تولیدی شیمی گستران توحید تغییر یافت .
محصولات این شرکت در حد استاندارد در صنایع چرم سازی ، نساجی ، مواد شوینده ، صنایع مس و روی و شیشه ، بلور و آبکاری مورد استفاده قرار می گیرد .

سولفور سدیم این شرکت علاوه بر عرضه در بازارهای داخلی به کشورهایی از قبیل ترکیه، آذربایجان،سوریه،عراق،ارمنستان،ترکمنستان و افغانستان صادر میگردد.
بسته بندی محصولات تولیدی این شرکت در کیسه های 25 کیلوگرمی با دو پوشش داخلی از جنس پلی اتیلن برای جلوگیری از تابش نور مستقیم و رطوبت و پوشش خارجی جهت جلوگیری از عوامل فیزیکی از جنس پلی پروپلین عرضه می گردد.
بخش بازرگانی شرکت با سیاست مشتری مداری پایگذاری گردیده و با هدف خدمت گذاری به صنایع محترم آماده همکاری می باشد .
همواره با افزایش روزانه سفارشات ، تلاش خود را برای بالا بردن کیفیت به کار گرفته ایم مفتخریم که اعلام میداریم با راه اندازی خطوط جدید تولید آماده پذیرش سفارشات هستیم.